Projekt Asistent

Brčko, Bosnia and Herzegovina

This job is hidden from public view (Internal use). Only people with the direct job's link can apply

PROJEKT ASISTENT

STUDEN GLOBAL SEE d.o.o. iz Brčkog je članica međunarodne poslovne grupe sa više od 25 godina iskustva u nabavci, preradi i distribuciji poljoprivrednih proizvoda kao što su bijeli šećer, jestiva ulja, žitarice i kafa. Koncept Grupe zasnovan je na centralizovanoj infrastrukturi za trgovinu i distribuciju koja poljoprivredne proizvode isporučuje kroz svoje globalne trgovinske operacije i efikasno ih raspoređuje u naše distributivne mreže.

U sklopu grupe zapošljavamo niz visokokvalifikovanih ljudi, koje povezuje dinamičnost, jasna poslovna orijentisanost i volja za radom i postizanjem uspjeha. Prepoznajući činjenicu da je ključ uspjeha kompanije u njenim zaposlenima, tražimo ljude koji dijele ambiciju da budu uspješni u svom poslu. Više informacija o poslovnoj grupi i njenim članicama možete naći na www.studen-global.com. Za potrebe poslovanja STUDEN GLOBAL SEE d.o.o. iz Brčkog, raspisujemo konkurs za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Nadgledanje svih radova vezanih za pripremu tendera, koji uključuju pripremu tehničkih ponuda, komercijalnih ponuda  pripremu dokumentacije i njeno podnošenje (predaja);
  • Koordinacija procesa nabavki, ugovaranje i vođenje sastanaka koji se odnose na pripremu tendera, kao i posjeta gradilištu;
  • Izrada predmjera i predračuna za arhitektonsku i građevinsku fazu;
  • Priprema/pregled ugovora o početku izgradnje, u skladu sa razumijevanjem obaveza ugovornih strana i definisanje zahtjeva;
  • Koordinacija sa projektantskim timom kako bi se blagovremeno prikupila sva potrebna dokumentacija u skladu sa rasporedom izvođenja radova na projektu;
  • Sarađuje blisko sa direktorom strateških projekata i kancelarijom na gradilištu (nadzor nad izvođenjem);
  • Kontrola i provjera tehničke dokumentacije kako bi se na vrijeme otkrili nedostaci, neusklađenosti, propusti, a zatim njihovo otklanjanje kako bi se olakšale aktivnosti/radni procesi projektantskog tima i izbjeglo ponavljanje nekih procesa;
  • Koordinacija sa unutrašnjim i spoljnim saradnicima (zainteresovanim stranama/ dioničarima/vlasnicima), radi blagovremene pripreme i podnošenja projektne dokumentacije;
  • Iskustvo u inspekcijskom nadzoru na gradilištu, pregledu i pripremi izvještaja/crteža;
  • Iskustvo građevinskog inženjera sa fokusom na projektovanje konstrukcija/izradu crteža, pripremu specifikacije materijala, procjenu troškova, obima posla, rasporeda i toka projekta;
  • Sarađuje sa vođom projekta, rukovodiocima, nadzorom na gradilištu, internim i eksternim saradnicima tima uključuju glavne planere, arhitekte, urbaniste, dizajnere za određenu oblast, sve inženjerske discipline i ljude koji se bave kvantativnim analizama;
  • Pripremanje i vođenje dokumentacije, uz konstantno ažuriraranje;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora strateških projekata.

Uslovi:

  • VSS; Smjer: Građevinarstvo
  • Radno iskustvo: minimum 3 godine na istim ili sličnim poslovima;
  • Dobro poznavanje rada u RADIMPEX softvera;
  • Aktivno poznavanje rada na računaru, MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Vrhunsko poznavanje engleskog jezika (govor i pisanje).

Poželjne osobine koje kandidat treba da posjeduje:

  • Osnovno znanje o građevinskim pravilima i zakonskim regulativama u BiH;
  • Samostalnost u poslu, sposobnost preuzimanja inicijative, sistematičnost u radu;
  • Dobre tehničke i snažne organizacione sposobnosti;
  • Izražene komunikacijske vještine;
  • Efikasan rad u timu sa visokim stepenom povjerljivosti;
  • Kreativnost u osmišljavanju i primeni novih metoda poslovanja;
  • Odlučnost na dosljedno izvršavanje radnih zadataka;
  • Sposobnost i spremnost daljeg usavršavanja;
  • Visok stepen mobilnosti.

Šta nudimo:

  • Rad na jednom od najvećih i najzanimljivijih projekata u regionu;
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Mogućnost daljnjeg razvoja.

Poruka:

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i da ste zainteresovani za poziciju, pošaljite nam svoju biografiju na engleskom jeziku.

Rok za podnošenje prijava je 02.09.2022. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavješteni u roku od 7 dana od dana zaključenja konkursa.

Job description

Personal information
Professional data