RADNIK NA ODRŽAVANJU ČISTOĆE I VOĆNJAKA

Brčko distrikt, Bosnia and Herzegovina

This job is hidden from public view (Internal use). Only people with the direct job's link can apply

NAVITERRA d.o.o. je kompanija osnovana 2018. godine.

Registrovana za djelatnosti koje se odnose na eko-ruralni turizam, proizvodnju i usluge.

Ukoliko želite postati dio našeg tima, pozivamo vas da se prijavite.

(više izvršilaca)

Opis posla:

  • Radi na poslovima ručne i mašinske obrade zemljišta u voćnjaku;
  • Radi na poslovima ručnog i mašinskog održavanja zelenih i ostalih površina prema utvrđenom rasporedu;
  • Radi na mašinskom košenju trave na zelenim površinama i u voćnjaku prema utvrđenom rasporedu;
  • Radi na poslovima čišćenja asfaltnih površina u zimskom i ljetnom periodu;
  • Radi na poslovima redovne i vanredne zaštite i prehrane sadnica u voćnjaku;
  • Radi na poslovima redovnog i vanrednog navodnjavanja voćnjaka;
  • Radi na ručnom i mašinskom orezivanju i uređenju sadnica u voćnjaku;
  • Vodi brigu da se čišćenje sprovodi u skladu sa zahtjevima za održavanje higijene u prehrambenoj industriji.

Uslovi:

  • Stručna sprema: NK/ KV/ SSS;
  • Radno iskustvo: nije potrebno;
  • Da ste spremni na timski rad.

Šta vam nudimo:

  • Pozitivno i podsticajno radno okruženje.

Poruka:

Rok za slanje prijava je do popunjavanja pozicije. Prijave možete predati na glavnu portirnicu kompanije BIMAL d.d., Bijeljanska br.9.

Job description

Personal information